Korak po korak do čiste planete u Brod Moravicama

Kako do čiste planete u 5 koraka saznali smo 9. rujna 2021. u 11 sati u Domu kulture u Brod Moravicama na predstavi u izvedbi gradskog kazališta Zorin dom iz Karlovca, a u organizaciji Kotar Teatra, u sklopu Kotar sezone.

Iznimno duhovita, vedra i osnovnoškolcima primjerena predstava podsjeća kako svi možemo aktivno pridonijeti očuvanju našeg okoliša pa tako i cijele planete. Kroz likove dvoje mladih (zaljubljeni Dino i Ružica), uz puno smijeha i šale prenose se ključne ekološke poruke djeci;  nužnost recikliranja, kompostiranja, predrecikliranja, štednje i ponovnog korištenja stvari iz svakodnevne uporabe, što su naši učenici i pokazali da znaju jer je naša škola – ekoškola!

Predstavu su odgledali svi učenici OŠ Brod Moravice sa svojim učiteljima i vrtićarci. Ulaznice je osiguralo Društvo naša djeca Brod Moravica. Uz Matiju Kezele koji dovodi Kotar Teatar u Gorski kotar, radujemo se novim predstavama i vjerujemo da ćemo uživati u još puno zabavno-edukativnih trenutaka!

priredile: Jasna Šepac i Dijana Arbanas